piątek, 10 lutego 2012

MOJE 3 NIE WYPAŁY

Muszę się dziś Wam troszeczkę pożalić odnośnie "bubli" kosmetycznych jakich ostatnio miałam okazję użyć. Nawet nie zdążyłam się nimi nacieszyć bo albo same się zużyły albo wyschły niestety.

1. Pierwszy z nich jest to Żel do powiek i pod oczy ze świetlikiem babką. Firmy FLOS-LEK. Początkowo  bardzo mi się spodobał fajna konsystencja, delikatna, dobrze się rozprowadzał, po nałożeniu na skórę delikatne uczucie chłodu. Ale jak to się mówi wszystko dobre co się szybko kończy i tak również było w tym przypadku. Nie wytrzymał nawet 2 tygodni z dnia na dzień patrzę do pudełeczka, a tam co spójrzcie tylko sami na zdjęcie zrobiła się z niego jedna nie wielka ......... nawet nie wiem jak to opisać :)


2. Szminka marki ASTOR Kiss&Go. Odcień sunkissed 200, morelowy ze srebrnymi drobinkami.
Nią byłam chyba najbardziej zawiedziona, ponieważ wydawało mi się, że marka Astor jako marka światowa ma kosmetyki na troszkę większym poziomie i lepszej konsystencji no cóż pomyliłam się.Opakowanie praktyczne, eleganckie, przykuwa uwagę, jemu dała bym 10/10. Zapach również bardzo trafiony, słodziutki nie czuć chemii kosmetycznej. Ale nie o to chodzi. Najśmieszniejsze jest to że na opakowaniu zapewniają nas, że szminka jest odporna na ścieranie i zawiera 30% odżywki. Co się okazuje ciężko mi było w ogóle rozprowadzić ja na ustał ponieważ grudkowała się i dawało to naprawdę okropny efekt. Nawet nakładając wazelinę czy błyszczyk robiło się to samo w rezultacie pomadka wyschła i jest do wyrzucenia.


3. No i trzeci "bubelek" to eyeliner marki E.L.F zapewne również Wam znany.  Opakowanie bardzo mi się spodobało na początku byłam nim strasznie zachwycona. Tworzy on gładkie, precyzyjne linie, jest odporny na rozmazywanie, nie kruszy się, jest bardzo wydajny i ładnie podkreśla oko. Jednak polecała bym go dla osób, które używały by go codzienne choć zapewne i tak by go nie zużyły przed jego wyschnięciem. To jest największy minus, ale i tak pudełeczko sobie zostawię może wsypię do niego jakiś brokacik :D

Brak komentarzy:

Obserwowane blogi